تهران، اشرفی اصفهانی
info@mspasargad.com
02144880237
تماس با ما

درباره ما


ما رو بیشتر بشناسید
میراب صنعت پاسارگاد بیش از 14 سال در حیطه تامین و فروش دستگاه‌های تصفیه آب مشاوره، طراحی، ساخت و اجرای پروژه‌های تصفیه آب و فاضلاب و تاسیسات در صنایع مختلف فعالیت می کند. این مجموعه شامل 4 واحد جداگانه فروش، خدمات پس از فروش، پروژه‌هاو تحقیق و توسعه می‌باشد و با گردآوری این بخش‌ها تحت نامی یکسان، سعی در ارائه کامل خدمات به سازمان‌ها و نهادهای دولتی، شرکت‌های خصوصی و اشخاص دارد. افزایش سطح کیفی خدمات ارائه شده در چارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نیست که به طور اتفاقی حاصل گردد.
اهداف و ماموریت ها
ماموریت ما: ماموریت ما رهبری و تشویق مردم به مراقبت از محیط زیست از طریق الهام بخشیدن، اطلاع رسانی و توانمندسازی مردم است تا بدون به خطر انداختن زندگی نسل‌های بعدی بتوانند کیفیت زندگی خود را بهبود ببخشند. ماموریت ما کمک به آینده پاک می باشد.
اهداف ما: تمام هدف‌مان این است که خدمات به مشتریان را به بهترین شکل انجام دهیم و «میراب صنعت پاسارگارد» تداعی‌کننده یک تجربه خوب و متفاوت برای مشتریان باشد. امیدواریم که حس اعتماد و سرعت عملکرد، دلیل انتخاب دوباره ما باشد و برای رسیدن به آن پرانگیزه و مشتاق هستیم. باورمان این است هر زمان که به عنوان یک راه‌حل مطمئن، آسان و سریع برای سفارش‌های مشتریان‌‌مان شناخته شویم، به هدف اصلی خود در «میراب صنعت پاسارگاد» دست پیدا کرده‌ایم.
ارزش های میراب صنعت پاسارگاد
مشتری مداری: تمرکز ما در «میراب صنعت پاسارگاد » بر شناسایی نیازهای مشتریان است تا بهترین راه‌حل را برای رفع آن‌ها ارائه دهیم. .
خلاقیت و نوآوری: ما در«میراب صنعت پاسارگاد » خلاقیت و نوآوری را دستاورد افراد متخصص و باتجربه می‌دانیم و برای حل مشکلات و توسعه راهکارها، از آن بهره می‌بریم.
هم دلی و حمایت: هم‌دلی و حمایت: در «میراب صنعت پاسارگاد » فضای کار تیمی برای همه افراد فراهم است. ما یکدیگر را تنها نمی‌گذاریم و با همدلی و حمایت، کارها را به نتیجه می‌رسانیم.
توسعه چابک: در«میراب صنعت پاسارگاد » رشد و توسعه مرز ندارد و با همکاری و یادگیری مداوم همچنان در مسیر پیشرفت ادامه می‌دهیم.