تهران، اشرفی اصفهانی
info@mspasargad.com
02144880237
تماس با ما

دستگاه تصفیه آب صنعتی

دستگاه تصفیه آب صنعتی

 


دستگاه های تصفیه آب صنعتی برای تصفیه آب و از بین بردن آلاینده های آب های با مقدار بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه های تصفیه آب صنعتی در صنایع مختلفی مانند صنایع غذایی، صنایع کشاورزی و گلخانه ای، دیگ های بخار، بویلرها، آزمایشگاه ها و صنعت داروسازی و … کاربرد قابل توجهی دارند.

با توجه به صنعت و گستردگی کار این دستگاه های تصفیه آب نیز انواع مختلفی از نظر جنس بدنه، ظرفیت و نوع قطعات را دارا هستند.

دستگاه های تصفیه آب صنعتی بر اساس نیاز شما و کار شما به صورت سفارشی طراحی و تولید خواهند شد.

در خرید دستگاه های تصفیه آب صنعتی باید توجه د اشته باشید که حتما باید با کارشناسان مجرب در ارتباط باشید و از آن ها مشاوره بگیرید. این کارشناسان بر اساس توضیحات شما و ارائه پرسش هایی از شما سیستمی را برایتان طراحی و تنظیم خواهند کرد که کار مورد نظر شما را در محیطی که شما می خواهید کار کنید به بهترین شکل برای شما انجام دهد.

کارشناس بر اساس نیاز شما جنس قطعات دستگاه تصفیه آب و برند آن ها را مشخص میکند. اگر کار طراحی و ساخت دستگاه های تصفیه آب صنعتی رو به کارشناسان متخصصان این امر نسپارید، باید منتظر ضرر و زیان و مشکلات در کار خود باشید، چرا که این موضوع کاملا تخصصی میباشد.

برای تهیه کردن دستکاه تصفیه آب صنعتی باید به نکاتی را رعایت کنید تا از دستگاهی برای کار خود تهیه می کنید مطمئن شوید. این نکات را در ادامه با هم می خوانیم.

 

 

برای تهیه دستگاه تصفیه آب صنعتی به چه نکاتی توجه کنیم؟!

نکاتی در رابطه با دستگاه های تصفیه آب صنعتی:

1. تهیه کردن دستگاه تصفیه آب صنعتی از فروشگاه های معتبر

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم دستگاه تصفیه آب صنعتی باید از فروشگاه های معتبر تهیه شود. به هر فروشنده ای اعتماد نکنید. همچنین ساخت و طراحی دستگاه تصفیه آب صنعتی باید توسط افزادی که تخصص دارند و در این کار آموزش های لازم را دیده اند انجام شود. و نکته ای که وجود دارد این هست که فروشگاه های معتبر و تخصصی از این گونه افراد متخصص استفاده خواهند کرد. متخصصان این امر تمام شرایط را در نظر خواهند گرفت از جمله شرایط محیطی، هزینه های جانبی و عملیاتی و موارد دیگری را که در نهایت باعث می شود شما به بهترین شکل ممکن به دستگاه مورد نظر خود برسید.

فروشگاه های معتبر و تخصصی برای شما شرایط مشاوره را در نظر می گیرند، در این مشاوره شما کارهایی هایی که مد نظرتان هست و شرایط کار خود را توضیح میدهید و مشاوران ما به شما تمامی چیزی که شما لازم خواهید داشت و کار شما را راه می اندازد با اطلاعات کامل در اختیارتان می گذارند. همچنین مراحل نصب و شرایط نگهداری از دستگاه در جلسه مشاوره به شما گفته می شود. شما می توانید با خیال راحت تا انتهای کار را مد نظر قرار دهید و با خیال راحت دستگاه تصفیه آب صنعتی خود را تهیه کنید.

2. بررسی کردن برندهای قطعات دستگاه تصفیه آب صنعتی

برای ساخت یک دستگاه تصفیه آب صنعتی از قطعات مختلف با برندهای گوناگون استفاده خواهد شد. کارشناسان متخصص طراحی و ساخت دستگاه با توجه به صنعت شما تمام این قطعات و برندهایی که به کار شما می آیند را تعیین و پیشنهاد می کنند. شرکت تولید کننده دستگاه های تصفیه آب صنعتی از بهترین برندهایی ه کارشناسان ارائه داده اند دستگاه خواهند ساخت و از این قطعات استفاده می کنند و در نهایت تمام برندهای تعبیه شده در دستگاه در اختیار شما قرار می گیرد. برند هایی که کارشناسان به شما ارائه می دهند سازگارترین و بهترین برندها با توجه به نیاز شماست ولی اگر قصد استفاده از قطعاتی با برند خاصی در دستگاه دارید آن را در ابتدا به مشاور خود اعلام نمایید.

در دستگاه های تصفیه آب صنعتی فیلتر های ممبران RO جزو اصلی ترین قسمت های دستگاه هستند. برندهای مختلفی فیلتر ممبران تولید می کنند. باید برای دستگاه تصفیه آب صنعتی از فیلتر ممبران خوب و با کیفیتی استفاده کرد و بر اساس کار مدنظر مشتری برند آن را انتخاب کرد، تا بهترین عملکرد را در سیستم شاهد باشیم.

3. مطابقت دستگاه تصفیه آب صنعتی با شرایط محیط استفاده آن

در ابتدا شما با کارشناس در مورد محیطی که دستگاه تصفیه آب صنعتی استفاده می شود مشورت میکنید و کارشناس اطلاعات را در اختیار طراح سیستم مورد نیاز شما قرار می دهد. بعد از اینکه طراح سیستم تصفیه آب صنعتی شما را طراحی کرد. قبل از ساخت آن خوب است دوباره به بررسی شرایط محیطی که قرار است دستگاه آنجا استفاده شود توجه کنید و از مناسب بودن سیستم اطمینان حاصل کنید. اگر مشکلی به نظرتان رسید یا پیشنهادی داشتید حتما در این مرحله به طراح اعلام کنید.

برای درک بهتر منظور در این قسمت به بیان مثالی میپردازم در نظر بگیرید که شاید شما به دستگاه تصفیه آب صنعتی نیاز داشته باشید که قابلیت حمل و نقل داشته باشد یا دستگاه تصفیه آب صنعتی لازم داشته باشید که در حرارت زیاد مقاوم باشد. اینگونه موارد را شما حتما باید سیستم تصفیه آبی که برایتان طراحی می شود تطبیق بدهید.

4- تعبیه دستگاه تصفیه آب صنعتی در محلی مناسب

دستگاه تصفیه آب صنعتی باید در مکان مناسبی قرار بگیرد شاید لازم باشد که برای دستگاه فضایی در محل ایجاد شود یا حتی مکانی ساخته شود تا دستگاه در آنجا بماند. بهتر است دستگاه تصفیه آب صنعتی در جایی باشد که از آسیب های محیطی در امان باشد.

سعی کنید در ابتدا با کارشناس مربوطه در مورد محلی که دستگاه قرار می گیرد صحبت کنید و سپس با طراح نیز در این مورد شور و مشورتی داشته باشید.

5- بررسی هزینه های عملیاتی و نگهداری

توجه کنید که هزینه ی نصب دستگاه و هزینه های نگهداری دستگاه تصفیه آب صنعتی را قبل از خرید آن از فروشنده بپرسید. دستگاه های تصفیه آب صنعتی ممکن است احتیاج به مواد شیمیایی خاصی داشته باشد که لازم باشد به صورت دوره ای آن را فراهم کنید، یا شاید لازم باشد به صورت دوره ای فیلتر های ممبران یا قسمت های دیگر دستگاه احتیاج به تعویض داشته باشند. پس لازم است شما شرایط را بدانید و بودجه را در نظر بگیرید. شاید این هزینه ها برای شما به صرفه باشد یا شاید با بودجه شما سازگار نباشد و راهکارهای دیگری برای فیلتراسیون یا تصفیه آب مدنظر قرار دهید.

شرکت محیط صنعت پاسارگاد با سابقه ی طولانی در زمینه طراحی و ساخت دستگاه های تصفیه آب صنعتی به شما کمک می کند تا بهترین تجربه خرید را داشته باشید، شما میتوانید از مشاوره رایگان شرکت ما پیش از خرید نیز استفاده کنید.